AYDEĞER ÇEKENOĞLU (AİLE DANIŞMANI / OTİZİMLİ ÇOCUKLAR) | Aile Danışmanı
+90 (322) 458 0 458 & +90 (507) 204 61 82
Sosyal Medya Hesaplarımız

AYDEĞER ÇEKENOĞLU (AİLE DANIŞMANI / OTİZİMLİ ÇOCUKLAR)

323 kez görüntülendi
AYDEĞER ÇEKENOĞLU (AİLE DANIŞMANI / OTİZİMLİ ÇOCUKLAR)

Merhaba! Adım Aydeğer Çekenoğlu. 1988 yılında Adana’da doğdum. Önceleri uzun yıllar özel şirketlerde tasarımcı ve özel çocukların eğitimcisi olarak hizmet verdim. 2017 yılında kendi projem olan özel çocuk ve bireylerin hayvanlarla terapisi için özel eğitim verdim. Bu ortaklık benim Kişisel Gelişim alanına olan ilgimi daha da arttırdı. İnsanlarla zaman geçirmek, onların dertlerine ortak olmak ve sorun giderme konusunda çareler aramak beni fazlasıyla heyecanlandırıyordu.

Böylelikle ilk olarak Aile Danışmanı / Otizimli Çocuklar / Cinsel İstismar ve Cinsel Kimlik üzerinde eğitimlere katıldım. Diğer tarafta üniversite hayatıma Veteriner Hekimlik bölümleri ile devam ettim.

İnternet üzerinde gezinirken karşılaştığım Kariyer Akademi sayesinde Aile Danışmanlığı ,Çocuk-Ergen ve Yetişkin Bilişsel Davranışçı Terapi Uzmanlığı, Psikoterapi ve Çocuk Resim Analizleri eğitimlerim ile kendimi daha çok geliştirme fırsatı yakaladım. Kariyer Akademi’nin verimli geçen dersleri sayesinde daha fazla eğitime kayıt yaptırdım ve halen devam etmekteyim. Bu katlkılarından dolayı Kariyer Akademi ailesine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Hayat bazılarımıza acımasız bazılarımıza tüm şansı verendir. Yaşadığımız sürece bunu iyi ya da kötü, zor ya da kolay, mutlu ya da mutsuz yaşamaktayız.

Yaşarken aslında iplerin bizim elimizde olduğunu fark etmek sadece bir söze, bir dokunuşa ve bir ele ihtiyaç duyar. İşte o anda karşınızda bizi bulursunuz ve size hayatınıza, hayallerinize dokunabiliyorsak, ışık tutabiliyorsak yolumuzu doğru çizmişiz demektir.

Aile Danışmanlığı eğitimimin yanında öğrenci koçluğu, hızlı okuma eğitimi gibi yarar sağlayıcı birçok eğitimi de almış bulunmaktayım ve çevremdeki tüm yakınlarıma Ömür Boyu Eğitimi gönül rahatlığıyla öneriyorum. Bu imkanı bana sundukları için öncelikle Aygül Bahar YILMAZ’a,  eğitimin başlangıcından sertifika sürecine kadar geçen zamanda bana her zaman yardımcı oldukları ve bu hizmeti profesyonel bir şekilde sürdürdükleri için tüm Ömür Boyu Eğitim merkezine teşekkürlerimi sunarım.

Adana’da faaliyet yüz yüze danışmanlık hizmetine devam etmekteyim. Aynı zamanda sosyal hesaplarımdan online danışmanlık hizmeti vermeye devam ediyorum.

Ömür Boyu Eğitim merkezi Aile Danışmanlığı eğitiminde Türkiye’nin en kapsamlı danışmanlık eğitimi veren kurumu olduğunu aldığım eğitim sonucunda rahatlıkla söyleyebilirim ve diğer bir artı yönü ise örgün eğitime katılan danışman adaylarına online aile danışmanlık eğitimini ücretsiz sunuyorlar ve dilediğiniz gibi eğitimlere ulaşıp tekrar edip, panel içerisinde bulunan dokümanları indirebiliyorsunuz her ay düzenli olarakta canlı derslerinin olması diğer artı bir avantaj haline geliyor.

Sevgiler…

Aydeğer Çekenoğlu

Hayat Koçunuz

Aydeğer Çekenoğlu
Sosyal Hesapları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?